hakkımızda

Arterra

watch 1986 yılında kurulmuş olan firmamız; sektörde proje tasarım ve uygulama alanında hizmet vermektedir. Tüm işlerinde karşılıklı saygı, sevgi ortamı oluşturmak için çaba gösteren, ilişkilerinde süreklilik arayan, süreç içerisinde pozitif değerler oluşturan, müşteri memnuniyeti adına yoğun gayretle çalışan bir kurumdur.

img

Tasarımın Gücünün Sonsuzluğunu Bizimle Keşfedin

http://deccan.salezpush.com/variety/kupit-gerdos-shali.html ARTERRA, HAYATIMIZI ÇEVRELEYEN RUTİN TASARIMLARIN VE KENDİNİ TEKRARLAYAN MEKANLARIN VAROLUŞUNU SORGULAYAN BİR İÇ MİMARLIK OFİSİDİR.

ARTERRA BU SORGULAMALARA ÇÖZÜM OLARAK, TIPKI ŞEFLERİN YEMEK TARİFLERİ GİBİ MEKANA ÖZEL TARİFLER HAZIRLAR.

ARTERRA’NIN YEGANE AMACI;

MERAK UYANDIRAN, KARAKTERİ VE HİKAYESİ OLAN, FORM, FONKSİYON VE ERGONOMİNİN BİRLİKTE KURGULANDIĞI MEKANLAR TASARLAMAKTIR.

DEĞERLERİMİZ

Değerlerimiz

Disiplinli

Faaliyetlerimizi, etkinlik gösterdiğimiz her işte geçerli sözleşmelere uygun şekilde yaparız.

Tecrübeli

Tüm kararlarımızı bilinen standartlara uygun alır, takipçisi oluruz. Üçüncü şahıslara verilen bilgi ve belgelerin tam ve doğru olarak gösterilmesi prensibinde hareket ederiz.

İlkeli

Doğruluk ve sadakat vazgeçilmez ilkelerimizdendir. Bizler en yüksek etik standartlara uygun hareket eder tüm ilişkilerimizde adalet ve hak arayışını koruyacak şekilde davranır farklı amaçlar taşımayız.

Güvenilir

Faaliyetlerimiz özel şekilde yürütür, bu esnada oluşan güvenin devamlılığı için çalışırız.

Saygılı

Tüm işlerimizde karşılıklı saygı, sevgi ortamı oluşturmak için çaba gösteren, iletişimde süreklilik olanakları yaratan paylaşımcı bir kurumuz.

Sorumlu

Bizler, mişterilerimizn bireysel haklaırnı koruma ve kişisel haysiyetlerine saygı duyma yükümlüğünü de üstlendiğimizi biliyoruz.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

  Konsept

  İç tasarımda konsept olguların önemi bir hayli büyüktür. Konsept demek belirli bir tür veya belirli bir tarza uygun şekilde tasarlamak demektir. Bu tasarımda herhangi bir tema seçilerek kullanılabileceği gibi, birkaç temanın belirli özellikleri de bu tasarım tipinde tercih edilebilirler.

   İç Mekan

   Arterra Mimarlık bünyesinde, çeşitli ölçek ve kategorilerde iç mimari tasarım, projelendirme ve anahtar teslim uygulama hizmeti verilir. Dinamik ve yaratıcı kadrosuyla dünya trendlerini takip eder, kullanıcı konforu odaklı, modern, özgün ve ekonomik tasarımlarıyla yaşam alanını kullanıcısı ile bütünleştirmeyi hedefler. İşverenin gereksinim, talep ve hayallerini, kendi hayal gücü ve birikimleriyle harmanlar. Projeler, kaliteli bir yaşamın kaliteli mekânlarda hayat bulduğu inancıyla ele alınır.

    Mimari

    Mimari tasarım sonrasında bir mekanın en iyi görüntüsünü tam anlamıyla ortaya çıkarmış olursunuz. Mimari tasarımının en çok beğenilen adresi olan Arterra Mimarlık, mimarlık hakkında her türlü konuda uzman yardımı sağlamakta olan bir adrestir.

     Ofis

     Ofisler sadece ticari faaliyetler için kullanılan bir yer değildir. Kullanıcılarına birinci dereceden etki eden alanlardır. Doğru Ofis Mimarisi bu düzlemde çok önem arz etmektedir. Özellikle iş hayatıyla hobilerini birleştirmek isteyenlere, sevdiği bir objeyle ya da meslek haricinde uğraş verdiği bir alanı da ofiste rahatça yaşayabilmeleri için ofis tasarlarken ince eleyip sık dokumak gerekir.

      Konut

      Mimari tasarım, günlük hayatta karşımıza çıkan yapıların, mekanların, eşyaların, hatta bazen yolların ve yollardaki bitkilerin ağaçların bile belli bir kurala veya güzellik, işlevsellik algısına dayanılarak tasarlanması durumudur. Mimarlar ve farklı mesleklerden olan bir çok insan mimari tasarımda yer alabilir.

      Tasarımın gücünü hissetmeye hazır mısınız?

      Yeteneklerimiz

      Yeteneklerimiz

      İşlerimizde saygı, sevgi ortamı oluşturmak için çaba gösteren, iletişimde süreklilik olanakları yaratan paylaşımcı bir kurumuz. Bizler, mişterilerimizn bireysel haklaırnı koruma ve kişisel haysiyetlerine saygı duyma yükümlüğünü de üstlendiğimizi biliyoruz.

      • İç Mimarlık
      • Mimarlık
      • Konsept Tasarım

      Proje
      100%
      Çizim
      100%
      Tasarım
      100%
      Kalite
      100%
      İşçilik
      100%
      Fiyat
      100%